Neem er drie mee en betaal er maar twee met kortingscode DRIEVOUDIG

Met de hand gecontroleerd
GRATIS verzending
Tweede leven
Formación y orientación laboral
door José Carlos González Acedo, Rosario Pérez Aroca · Ediciones Paraninfo, S.A · tapa blanda · 348 pagina's
9 mensen bekijken dit7 keer bekeken
4,6
Pagina's: 348 pagina'sAuteur: José Carlos González Acedo, Rosario Pérez ArocaUitgever: Ediciones Paraninfo, S.AFormaat: tapa blandaTaal: es-ESPublicatiedatum: 31/5/2023ISBN: ISBN 9788428362733
Kies de staat
Wat elke staat inhoudt
AcceptabelZichtbare sporen op de cover. Inhoud volledig, intact en gecontroleerd.
GoedLichte sporen op de cover. Schone pagina's en rug in goede staat.
FantastischNauwelijks waarneembare sporen. Binnenkant onberispelijk. Bijna geen gebruikssporen.
UitstekendGeen zichtbare sporen. Cover, rug en pagina's onberispelijk.
NieuwNieuw boek, ongebruikt. Direct bij de uitgever besteld.
De staat Nieuw wordt alleen naar Nederland verzonden, met gratis verzending vanaf €15. Alle andere staten hebben altijd gratis verzending, zonder minimumbedrag.
* Al onze producten worden zorgvuldig gecontroleerd om duurzame cultuur te bevorderen.
Hamelyn kwaliteitsgarantie
Elk product wordt gecontroleerd, schoongemaakt en geverifieerd vóór verzending. Als het niet is wat je verwachtte, betalen we je geld terug.
Maak je 3-voor-2 compleet met José Carlos González Acedo
Voeg er 3 toe en de goedkoopste is gratisFormación y orientación laboral
11,38€
Formación y orientación laboral. Fundamentos
15,96€
Formación y orientación laboral. Fundamentos 3.ª edición 2022
10,78€
Formación y orientación laboral
12,68€
Synopsis van Formación y orientación laboral
El libro 'Formación y Orientación Laboral' es un manual diseñado para proporcionar a los estudiantes los conocimientos fundamentales sobre el Derecho Laboral y la prevención de riesgos laborales. Esta décima edición, completamente actualizada, incluye las últimas novedades en materia educativa, laboral y de Seguridad Social. El manual presenta las herramientas necesarias para la búsqueda de empleo, facilitando la transición, inserción y adaptación a la vida activa y laboral. Además, fomenta el desarrollo de competencias para el trabajo en equipo y la resolución de conflictos en el ámbito empresarial.
Meer titels voor wie Formación y orientación laboral heeft gelezen
Aanbevolen door JuliaOver de auteur

JOSÉ CARLOS GONZÁLEZ ACEDO
Ontdek tweedehands boeken van JOSÉ CARLOS GONZÁLEZ ACEDO.
8 gepubliceerde titels
Volledig profiel bekijkenBest verkochte boeken in Middelbare Beroepsopleiding
BestsellersNeem er 3, betaal er 2 · DRIEVOUDIG
-
Inclusief btw








